Korkusuz Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Korkusuz Team

KORKUSuz TEam Herşeyiyle

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Siteye index basma

YazarMesaj
Thund3R
Admin
Thund3R

Siteye index basma Empty
MesajKonu: Siteye index basma   Siteye index basma EmptyC.tesi Mart 21, 2009 12:38 am

Aratma Kodumu = more_tags.php
Üye Olma Yolu = signup.php
Profile Girme Yolu = my_profile.php
*/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/*
Sa Arkadaşlar
Bugünde Sizlere Yeni Bir Açık Göstereceğim.Bu Açığı Daha ÇOk Yeni Başlayanlara Göstereceğim..
Neyse Başlıyalım Şimdi.
Arama Kodumuz : more_tags.php
Arkadaşlar Size Birşey Daha Söyliyeyim. arama kodumuzun başına "nl/" böyle ülke uzantıları ekleyerek de diğer ülkelerin sitelerini
bulabilirsiniz.Ben Şimdi nl/more_tags.php diye aratıyorum...nl=Hollanda
Herhangi Bir Siteye Girdik ve Siteye Üye olmamız gerekiyor Üye oLmak için de "signup.php" uzantısını site sonuna ekliyoruz.
Evet Şİmdi Üye OLma Paneli Karşımıza Geldi...İster Doğru Bilgilerinizi Girin İster Yanlış Ben Doğru Giriyorum...
Siteye Üye Olduk.Şimdi Bizim Yapmamız Gereken Profilimize Girmek.
Profile Gİrmek İçinde "my_profile.php" uzantısını site sonuna ekliyoruz.
Bu bölüme şifremizi yazıyor onun altına da şifremizi yazıyor ve sonrada avatar ekliyoruz..
arkadaşlar avatar derken sakın resim vs. anlamayın.İndex imizi avatar niyetine kullanıcaz
Benim index im önceden hazırdı gözat diyip index imi seçiyorum ve yüklüyorum...
Artık indeximiz hazır.. İE den girip profilinize gelin avatar yerinde çarpı vardır sağ tıklayıp özellikler deyin ordaki urlyi sonunda /photo/xxx gibi bir yer vardır www.siteadı.com/photo/xxx diye link koyduğunuzda indexinizi görebilirsiniz Arkadaşlar Site de Bu İşi de yapmış olduk.Bunu yaptıktan sonrada mirrorunuzu da alabilrsiniz.
Herkese Kolay Gelsin
alıntıdır

Siteye index basma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NERO'dan 700mb.'lık siteye 900mb. yazdırma..